Přečtěte si pozorně celý tento leták předtím než začnete užívat přípravek s názvem  ESNspirit.

Přípravek ESNspirit je bez lékařského předpisu, přesto se na začátku doporučuje užívat pod dohledem zkušených ESNerů. Proto je doporučeno zažít zkušební léčbu a to o víkendu 23. - 25. 3. 2018 v kraji Jihočeském v místě Lučkovice. 

Co je přípravek ESNspirit a k čemu se užívá?
ESNspirit je ideální léčivá látka na tzv. post-erasmus depresi a také pro nováčky, kteří se setávají první dny s organizací ESN. Dále post-eramus deprese se nejčastěji vyskytuje po návratu ze zahraničního pobytu, kdy jedinci chybí mezinárodní prostředí a především kontakt s lidmi z celého světa.

Jak se přípravek ESNspirit běžně užívá?
Záleží na rozhodnutí pacienta, ale je běžné, že se překračuje doporučené množství po velmi krátké době, naštěstí to u přípravku ESNspirit spěje ještě k lepším výsledkům.

Upozornění: ESN je vysoce návykové a k jejím nejčastějším vedlejším účinkům patří nedostatek času na věci mimo ESN svět, neporozumění ze strany osob, kteří netrpí ESN závislostí, počátky deprese při nedostatku ESN spiritu, počátky zmatení projevující se jako kombinovaní rodného a anglického jazyka a nadužívání podivných zkratek běžnému okolí neznámé.

Další informace:
Co obsahuje léčivý víkend Newbies Event?
Léčivá látka: Celý víkend plný ESNspiritu, společnost ESNerů se stejnými příznaky, ESN v kostce a mnohé další.
A navíc ubytování v léčebném zařízení a speciální strava pro začínající pacienty s léčebnou látkou ESNspirit.

https://www.facebook.com/events/1057625357711318/
Registrace: https://www.esn-cz.cz/events/newbies-event-2018

Ideální příležitost poznat, že ESN není jen o tom jednom klubíku na Vaši univerzitě, ale že je to obrovský network, který sahá až za hranice Evropy. A nebo minimálně za hranice vašeho studijního města.

 

Lucie Váchová​

CZ_Com team