Kdy tě poprvé napadlo, že by tvá sekce mohla pořádat mezinárodní event?
Když jsem viděl Open call na SECM, projekt, který pro mě byl a je srdcovkou. A řekl si, že na to mám já i lidé v mé sekci. Že jakkoliv jsme malá nebo nezkušená sekce, není to důvod, proč bychom neměli na international event. Cestu si najdeme.

Jak probíhalo období v rámci podání přihlášky?
Plno nadšení, plánů a základních organizačních kroků z mé strany i ze strany Alenky, v té době české SocialErasmus koordinátorky. A všechna ta pozitivní energie hlavně díky její podpoře. 

Jak probíhaly přípravy na tento event?
Práce a pot a radost. A všechny tři jsem nabídl k rozdání. Oplátkou mi byla podpora týmu v okamžicích, které jsem nedopočítal, a ve finále úspěšně uspořádaný event. Řekl bych, že klíčovým faktorem úspěchu byla vytrvalost. Udržet energii a úmysl, kterým to vše na začátku začalo, až do konce. 

Splnil tento event tvá očekávání?
Ano a víc. Nejenže SocialErasmus a ESN konečně nabyly popularity v naší sekci, ale hlavně to stmelilo tým, posílilo sebevědomí sekce a důvěru školy v naše schopnosti. Kromě toho jsem já jako hlavní organizátor mnohém lépe poznal sám sebe a dá se říct, a ve finále se jednalo o jeden ze zvratových okamžiků v mém životě.  

Proč by měli sekce pořádat mezinárodní event?
Pro to vše drahocenné co zmiňuji výše, a protože je to velká zkouška. 

 

Chceš také pořádat SocialErasmus Coordinators Meeting? Zeptej se na víc informací svého LR, který obdržel 2. května open call na svůj email!