TRAIN IT! Spring Edition je tady!

Pro ty, kteří nevědí, o co běží, v krátkosti představíme:

TRAIN IT! (TI!)  je již tradiční víkendová vzdělávací akce ESN CZ a je určená aktivním členům ESN CZ, kteří se chtějí seberozvíjet, vzdělávat a přenést nabyté znalosti a nové nástroje do praxe jak ve své lokální sekci, tak ve svém osobním životě. Celý víkend je postaven na principech a metodách neformálního vzdělávání a účastníci jsou těmi nejdůležitějšími z celé akce. Tradičně si můžete vybrat ze dvou tracků na různá témata. Ta jsou pečlivě vybírána dle aktuálních potřeb networku. Cílem akce je seberozvoj účastníků a zvyšování kvality lokálních sekcí.
 

TI! Bude pořádán v objektu DDM v Jánských Lázních. Ten se nachází v malebné horské přírodě na hranici Krkonošského národního parku. Těšit se můžete na doprovodný program, kdy ukážete, co se ve vás skrývá za talent!

Celková kapacita eventu je 30 účastnických míst!

Registrace budou probíhat od 26. 3. do 22. 4.!! Výše registračního poplatku je 600 Kč na osobu.
Platba bude probíhat po obdržení emailu potvrzující účast.

 


A na jaké tracky se můžete těšit?

Track 1: Argumentace a vyjednávání

Komunikační a prezentační dovednosti nám pomáhají efektivně sdílet a vyměňovat informace. Co když nám ale toto nestačí? Co když chceme komunikačního partnera přesvědčit, aby změnil názor, nebo aby něco udělal? Pokud mají obě strany různé názory, tak je třeba argumentovat. Pokud mají obě strany různé zájmy, tak je třeba vyjednávat.
 

V tracku Argumentace a vyjednávání se podíváme na to, jakým stylem efektivně argumentovat a jak účinně vyjednávat. Pojetí tracku je založeno na myšlence kooperativního vyjednávání - cílem vyjednávání je tedy nalezení win-win řešení pro obě strany. Klíčové koncepty nejprve probereme teoreticky, velký důraz ale budeme klást na praktická cvičení, kde si budete moci argumentaci i vyjednávání vyzkoušet “na ostro” v bezpečném prostředí.

Kapacita 12 míst.

 

Track 2: Self Management

Kolik času opravdu trávíme produktivně? Jak si lépe stanovit, jaké jsou naše časové možnosti a naplno je využít? Co považujete za priority a jak jste schopni s nimi nakládat? Jste zruční s kalendářem, ale stále máte pocit, že vám čas uniká? Chtěli byste získat hodinu denně navíc?

Pokud ve Vás alespoň jedna otázka vzbudila zájem, pak je track Self Management právě pro vás!
 

Blíže se podíváme na problematiku time managementu, ukážeme si alternativní způsoby práce s časem a energií a v neposlední řadě si ukážeme, jak být produktivnější a jak si udržet focus i v naší busy době, kdy po nás všichni něco chtějí.

Kapacita 18 míst.

 

 

Tyto tracky povedou zkušení trenéři a na jejich představení se můžete brzy těšit.

 

 

Date: 
27/04/2018 to 29/04/2018
Place: 
Jánské Lázně
Meeting Point: 
Jánské Lázně, objekt Domu dětí a mládeže
Price: 
600 Kč
Contact details: 
Tereza Kadlecová workshop@esn-cz.cz +420 607 708 082