Jaká byla tvoje první Eduk8 akce a co tě přimělo se na ni přihlásit?
Můj první Eduk8 event byl ESN Spring Training Kaunas v březnu 2015. Předtím jsem byla na každém TRAIN IT! a chtěla jsem porovnat atmosféru, styl a kvalitu se zahraničím. No a mimo jiné jsem také chtěla otestovat úroveň své angličtiny. Povídat si s erasmákama je totiž něco jiného, než se účastnit několikadenního trainingu v angličtině. Setkala jsem se s ESNery s mnohem lepší, ale i horší angličtinou, takže pokud by někdo váhal, tak ho ujišťuji, že průměrně dobrá angličtina je dostačující. Z každé zahraniční akce se vracím neskutečně namotivovaná, nejenom díky všem úžasných lidem, ale také díky jejich schopnostem, které mě motivují na sobě více pracovat.

Jak tato první akce splnila tvá očekávání?
Já se všeobecně snažím nemít očekávání a dost často je to i tím, že před odjezdem nevím, kde mi hlava stojí a to, že někam jedu mi vlastně dojde, až když sedím v autobuse nebo letadle. Avšak pokud bych nějaká očekávání měla, tak by je tento event naprosto předčil. Sledovat práci naprosto skvělého OC bylo natolik inspirující, že jsme se v Liberci rozhodli uspořádat první ročník Eduk8 eventu s názvem ESN Leadership Academy. Kvalita trénérů a jejich tracku byla tak vysoká, že jsem se do tohoto projektu ihned zamilovala a již od začátku jsem věděla, že se chci stát jedním z nich.

Co tě motivovalo pokračovat v Eduk8?
Musím říct, že jsem se ve vzdělávání prostě našla. Mám za sebou již tři Eduk8 eventy (ESN Spring Training Kaunas, ESN Leadership Academy a ESN Autumn Training Évora) a od začátku jsem se nemohla dočkat, až bude otevřena registrace na Eduk8 Starter. Po roce jsem se dočkala a jsem neskutečně vděčná za šanci se dostat do úzkého výběru 44 lidí z 94 přihlášených. 

Co se ti díky Eduk8 podařilo zažít?
Bude to znít jako klišé, ale díky Eduk8 jsem vycestovala na místa, kde jsem nikdy předtím nebyla a využila pohostinosti členů místních ESN k tomu, abych se zde cítila jako doma a poznala tato místa z pohledu místních a ne pouze jako turista. S účastníky stejného tracku jsem si brzy navázala tak úzké přátelství, že hraní scének nebo rapování v angličtině nebyl žádný problém :D 

Proč by se měli lidé na Eduk8 přihlásit?
Zažít atmosféru mezinárodní vzdělávací akce, která vás neskutečně nakopne. Zažili jste někdy pocit toho, že se vzděláváte a vlastně o tom ani nevíte? A ještě vás to baví!? Dostali jste se někdy do naprostého stavu flow? Tak přesně o tomhle Eduk8 eventy jsou. Vstáváte brzy, končíte pozdě, celý den pracujete, ale na konci každého dne si řeknete, že to za to stálo!

Zaujaly tě akce od Eduk8? Tak se můžeš přihlásit na ESN Academy Hungary, na kterou je právě otevřená registrace. Více info najdeš zde.