O prvním červnovém víkendu se v Olomouci konal společný mítink Fundraiserů a PRs. 

Program začal již v pátek 3. června, a to konkrétně ubytováním a následným grilováním. Ubytování bylo zajištěno v tělocvičně na koleji Generála Svobody.

Sobotní program začínal v 8:00 snídaní, na kterou navazoval čtyřhodinový program. FRs se během něj seznámili se začátky ve své pozici, s partnership strategií a s novinkami jak na národní, tak na mezinárodní úrovni. Mezitím se komunikační manažeři seznamovali s korporátní identitou a VIM ESN a sdíleli mnohé zkušenosti ze své činnosti.

Po obědě následovala další takřka čtyřhodinová dávka programu, která obsahovala na straně Fundraiserů workshop na vyjednávání a následnou diskuzi.  PRs se díky školení Graphic Experta Jardy Mouchy seznámili se základy Photoshopu – tvorbou cover fotek, retušováním apod. Na závěr svého programu komunikační manažeři vyhlásili květnovou soutěž, kterou vyhrálo ESN CULS Prague za svoji účast na Dni studentských organizací na ČZU. Oficiální část programu byla zakončena v partnerské restauraci Riegerovka.

 
V neděli dopoledne čekal na účastníky společný workshop, jehož výstupem bylo sestavení komunikační strategie na podporu partnerů. Po poledni se unavení, ale vědomostmi nabití, FRs a PRs vydali zpět domů.

 

Jan Drahoňovský,
Communicaton manager